Kurs Euro: www.aliorbank.pl


Galeria

Informacje
Stok: 300m
Sklepy: 500m
Centrum: 500m
Zakwaterowanie
14:00
Wykwaterowanie
10:00

Opis

Pensjonat Żdiar położony jest w typowej miejscowości tatrzańskiej, w przepięknym otoczeniu Tatr Belańskich i Magury Spiskiej. Pensjonat posiada 108 miejsc noclegowych w 2-, 3-, 4- i 5-osobowych pokojach. W pokojach znajdują się TV, łazienki i węzeł sanitarny, lub współne prysznice i WC.

Do dyspozycji jest restauracja i „Pokój góralski” urządzony w tradycyjnym stylu wiejskim. Żdiar to znane centrum sportów zimowych.

Położenie

Trzy ośrodki narciarskie: Strednica, Dolina Bachledowa i Dolina Monkowa oferują zadbane stoki narciarskie dla początkujących i zaawansowanych narciarzy. Latem proponujemy wypoczynek aktywny w Tatrach Wysokich, Magurze Spiskiej, Tatrach Belańskich, Jaworzynie Tatrzańskiej. Pensjonat jest bazą wypadową. Proponujemy całodzienne wycieczki krajoznawcze w regionie Spisza (Keżmarok, Lewocza, Zamek Spiski, ...). Na podziw zasługują piękna przyrody (Pieniny, Słowacki Raj, Jaskinia Belianska, Dobszyńska jaskinia lodowa, ...). Wypoczynek i relaks zapewniają blisko położone baseny termalne Aquacity Poprad i Vrbov.

Udogodnienia obiektu

Pokój DBL

Pokój DBL
  • Pokoje pierwszej kategorii

-  Wyremontowane pokoje  na poddaszu, łazienka + WC, TV

- Pokoje - 1 / 2, 1 / 3, 1 / 4 i apartamenty

Wyposażenie

Pokój II kategorii

Pokój II kategorii

Pokoje kategorii turystycznej , przeznaczone dla maksymalnie pięciu osób

Wyposażone standardowo z łazienką i toaletą na korytarzu

Mieszkania przeznaczone dla mniej wymagających klientów

Wyposażenie

Góralska Izba

Góralska Izba

Pobyt w Tatrach możecie uprzyjemnic sobie posiedzeniem w naszej nowej drewnianej Góralskiej Izbie, która jest urządzona w stylu tradycyjnej tatrzańskiej wsi.

Możesz wybierać spośród szerokiej gamy potraw, serwujemy  typowe słowackie specjały, jak również różnych specjalności z dziczyzny, desery i pizzę.

Izba Góralska dostępna jest w każdy dzień 08:00 do 22:00.

Trasy zjazdowe

Trasy zjazdowe

Żdiar - niewielka miejscowość narciarska położona w dolinie pomiędzy Tatrami Bieliańskimi a Ma-gurą Spiską, 9 km od przejścia granicznego na Łysej Polanie – Żdiar to idealne miejsce na rodzinny wyjazd w góry. Miejscowośc Zdziar znajduje się na wysokości 970 - 830 m n.p.m. położona w odległości 18 km od Tatrzańskiej Łomnicy i 40 km od Zakopanego.

W pobliżu znajdują się trzy ośrodki narciarskie: Strednica, Bachledova dolina i Monkova dolina.Jest to malownicza wieś góralska o wybitnych walorach letniskowych i narciarskich. Ma około 1300 mieszkańców.

Wieś powstała na początku XVII wieku jako miejsce sezonowych osad pasterskich. Folklor zbliżony do podhalańskiego, wieś to rezerwat architektury ludowej.

Bardzo dobre warunki narciarskie, duża koncentracja wyciągów,  (system 9 wyciągów orczykowych w kotlinie Strednica o przepustowości 6100 osób na godz, ze sztucznym naśnieżaniem oraz kolej krzesełkowa w Bachledovej Dolinie /1200 m.n.p.m./ wraz z towarzyszącymi jej wyciągami orczykowymi) pozwalają na uprawianie narciarstwa zarówno początkującym jak i zaawansowanym narciarzom.

Bardzo dobre warunki narciarskie od listopada do końca marca

Zapytaj o ofertę

Ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny oraz PROMOCJE!
Prosimy o wypełnienie formularza, przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.
Szczegóły zapytania
Twoje dane kontaktowe
Dodatkowe informacje

Uwaga: specjalne życzenia zostaną spełnione w zależności od ich dostępności i nie są gwarantowane!

Najnowsze Oferty
Słowacja / Tatranska Lomnica
od 450 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Liptovsky Jan
od 290 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Donovaly
od 305 euro
Wyżywienie: RO
Słowacja / Donovaly
od 400 euro
Wyżywienie: BB
Najczęściej Przeglądane Oferty
Ski & Wellness Residence Drużba
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 325 euro
Wyżywienie: BB