Kurs Euro: www.aliorbank.pl


Galeria

Informacje
Stok: 500m
Sklepy: 200m
Centrum: 200m
Zakwaterowanie
14:00
Wykwaterowanie
10:00

Opis

Jest on zbudowany w stylu rustykalnym, na miejscu 2 pierwotnie drewnianych domów, które są dobrze zachowane wewnątrz i na zewnątrz Pojemność Pensjonatu Barborka jest 10 pokoi - 20 łóżek i 4 dostawki. Nasz pensjonat jest idealny dla rodzin z dziećmi, firm i grup zorganizowanych .

Dzięki korzystnemu  położeniu w pięknym otoczeniu Niskich Tatr i jakości usług hotelowych stał się popularnym miejscem dla turystów

Pensjonat  znajduje się w słynnym ośrodku narciarskim w miejscowości Čertovica Wyżna Boca

Położenie

Vyšná Boca położona jest w głębokiej dolinie, na północnych stokach Niżnych Tatr, przy głównej drodze prowadzącej z Popradu do Bańskiej Bystrzycy. W zimie funkcjonuje tu niewielka stacja narciarska. Jej głównym atutem jest położenie - otoczona wysokimi szczytami zapewnia dobre warunki śniegowe od grudnia do końca marca. Do dyspozycji narciarzy znajdują się tu trzy wyciągi orczykowe i niespełna dwa kilometry tras zjazdowych o zróżnicowanej długości. Na miejscu znajduje się też mała gastronomia, restauracja i kilka pensjonatów. Ośrodek ma znaczenie lokalne - większość narciarzy przebywających na Liptowie i Spiszu wybiera zdecydowanie bardziej "wypasione" tereny narciarskie w Jasnej (Chopoku) czy też w kurortach tatrzańskich. W porównaniu z tamtymi ośrodkami Boca oferuje zdecydowanie mniejszy wybór tras, ale za to jest tu taniej, a i kolejki do wyciągów zdarzają się sporadycznie.

Udogodnienia obiektu

Pokój Standard

Pokój Standard

Oferujemy zakwaterowanie w dwóch pokojach jednoosobowych z możliwością dostawki, sześciu dwójkach  i dwu pokojach trzyosobowych z dostawką. Każdy pokój ma własną łazienkę z prysznicem i WC, TV satelitarną i radio z budzikiem.

Wyposażenie

Jadalnia

Jadalnia

Oferujemy komfortową jadalnie z kominkiem oraz  winiarnie  z kominkiem i stołem bilardowym Polecamy w lecie dobre piwo na tarasie pensjonatu.
Posiłki mogą być w postaci wykupionych posiłków albo baru .

Jeżeli chcecie wynająć cały pensjonat w w grupie , do dyspozycji  będzie w pełni wyposażona kuchnia.

Cały pensjonat jest wolny od dymu papierosowego.

Ski Centrum Baćova Roveń

Ski Centrum Baćova Roveń

Ośrodek narciarski Bačova znajduje się w pobliżu hotelu  Barbora. W Ski Center odwiedzający znajdzie 3 wyciągi: Tatrapoma H i S Doppelmayer o łącznej pojemności 1800 osób na godzinę. Aby zmniejszyć czas oczekiwania w 2008 roku wprowadziliśmy kołowrotki z bezstykowymi biletami. Od 2011 roku poszerzyliśmy parking. Ośrodek składa się trzech tras narciarskich o wszystkich stopniach trudności:      

     czarna o długości 1.45 km i 360 m wysokości,
     czerwona o długości 1.35 km i 290 m wysokości,
     niebieska o długości 160 m i 40 m npm Trasy narciarskie są utrzymywane są całą dobę i w razie potrzeby dośnieżane  systemem sztucznego naśnieżania

Zapytaj o ofertę

Ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny oraz PROMOCJE!
Prosimy o wypełnienie formularza, przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.
Szczegóły zapytania
Twoje dane kontaktowe
Dodatkowe informacje

Uwaga: specjalne życzenia zostaną spełnione w zależności od ich dostępności i nie są gwarantowane!

Najnowsze Oferty
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 385 euro
Wyżywienie: RO
Słowacja / Tatranska Lomnica
od 450 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Liptovsky Jan
od 345 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Donovaly
od 485 euro
Wyżywienie: RO
Najczęściej Przeglądane Oferty
Ski & Wellness Residence Drużba
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 297 euro
Wyżywienie: BB